23 czerwca 2025 uczniowie I Liceum, Filip Burzyński, Lubosz Wrzosek, Maciej Wyszomirski, zostali zaprzysiężeni podczas I sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Młodzieży towarzyszyła Dyrektor I Liceum, Pani Teresa Oliwińska.

To ogromnie ważny moment w życiu młodych reprezentantów sokołowian. Jesteśmy dumni z Waszej postawy, życzymy owocnych obrad, wielu efektywnych działań i ciekawych inicjatyw. Rozwijajcie swoje pasje, wykorzystajcie umiejętności i talenty do społecznych przedsięwzięć.

Serdecznie gratulujemy.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności