Powitaliśmy nowe nadzieje, które nieodmiennie pojawiają się w pierwszym dniu szkoły; niezależnie od tego, czy jest się pierwszoklasistą czy nauczycielem z kilkudziesięcioletnim stażem, maturzystą czy rodzicem.

Naszym gościem w ważnym dniu był Wicestarosta Sokołowski Pan Zbigniew Czerkas. Dziękujemy za towarzyszenie nam i powiększenie naszej nadziei.

Podziękowania dla Dyrektor I Liceum Pani Teresy Oliwińskiej za zindywidualizowane życzenia dla całej społeczności szkolnej. Za optymizm.

Antoni Linczewski reprezentował Samorząd Szkolny.

Poczet Sztandarowy: Otylia Grelik, Julia Paprocka, Oliwia Rozbicka, Julia Siedlecka, Michał Wąsowski, Jakub Wojtkowski. Opiekunki: Justyna Bujalska, Dorota Bartnik.

Wspaniali konferansjerzy: Maja Jóźwiak, Maciej Wyszomierski.

Pięknie śpiewały Natalia Trzcińska, Sofiia Polupanova, Martyna Zielińska; bez ich muzycznych wystąpień nie wyobrażamy sobie uroczystości szkolnych. Koordynacja muzyczno-techniczna: Paweł Woźniak.

Zdjęcia aktualne: Grzegorz Wyszomierski. Fotografie archiwalne: Walenty Walenciej.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności