Sukces Julii Czarnockiej

Od 13 do15 kwietnia w Pelplinie, w województwie pomorskim, odbył się ogólnopolski finał
Olimpiady Teologii Katolickiej.

Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej jest organizowana od ponad trzydziestu lat. XXXIII edycja przygotowana jest przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz diecezję pelplińską.

Tegoroczna olimpiada przebiegała pod hasłem „Bóg jest Miłością objawioną w Słowie”, a jej adresatami byli uczniowie wszystkich typów szkół ponadpodstawowych. Wzięło w niej udział ponad 120 uczestników z wszystkich diecezji w Polsce. Diecezję drohiczyńską reprezentowały trzy licealistki, w tym nasza uczennica Julia Czarnocka. Udział zakończył się pełnym sukcesem; Julia powróciła z dyplomem laureatki, co daje jej możliwość wyboru studiów na różnych kierunkach w wielu uczelniach. Gratulacje.

14 czerwca 2026
Finaliści Konkursu - Katarzyna Niemirka, Paweł Gąsowski. Opiekunem finalistów jest Ksiądz Adrian Arkita. Pamiętamy o zaangażowaniu Siostry Zofii Błońskiej w przygotowania I LO do konkursu.
11 czerwca 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka - gratulacje!
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności