Gościliśmy w I Liceum dziesięć zespołów ze szkół podstawowych naszego powiatu. Młodzież mogła pochwalić się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Od koordynatorów już wiemy, że wszyscy byli wspaniale przygotowani. Gratulujemy uczniom i nauczycielom. Wyniki konkursu ogłosimy podczas Dnia Otwartego – 27 kwietnia 2023 r., o godzinie 10:00.

W I Liceum, 04.04.2023r. od godziny 10:00 trwały zmagania konkursowe specjalnie przygotowane dla uczniów ze szkół podstawowych. Uczniowie wykazywali się wiedzą z zakresu przedmiotów: humanistycznych, przyrodniczych, matematyczno-fizycznych oraz językowych. Zadania w czterech pokojach zagadek rozwiązywali uczniowie ze szkół:

Szkoła Podstawowa w Wyrozębach,

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sokołowie Podlaskim,

Szkoła Podstawowa w Repkach,

Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie,

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sokołowie Podlaskim,

Szkoła Podstawowa w Niecieczy,

Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Lackiej,

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sokołowie Podlaskim,

Szkoła Podstawowa w Rozbitym Kamieniu,

Szkoła Podstawowa w Grochowie.

16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.