W ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt, 24.11.2025 rozegrane zostały zawody sportowe.

Wśród czterech zespołów zgłoszonych do rozgrywek uczennice I Liceum zajęły trzecie miejsce, po bardzo dobrym meczu z ZSzCKR w Sokołowie Podlaskim.

To był nasz najlepszy mecz. Niemniej jednak gratulujemy naszym uczennicom wspaniałego poziomu, woli walki oraz sportowej charyzmy we wszystkich meczach.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności