13 stycznia 2025 w naszym Liceum gościliśmy przedstawiciela Stowarzyszenia „Powrót z U”, pana Andrzeja Budreckiego.

Spotkania odbyły się we wszystkich klasach drugich. Tematem były uzależnienia, zarówno od substancji psychoaktywnych, jak i behawioralne. Omówiony został mechanizm uzależnienia, na czym polega współuzależnienie, kto, gdzie i w jakich sytuacjach może korzystać z pomocy Ośrodków Uzależnień oraz skutków uzależnienia w wieku nastoletnim.

Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi Budreckiemu i całemu Stowarzyszeniu „Powrót z U” z Siedlec za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności