Absolwenci I Liceum spotkali się z wychowawcą, panem Walentym Walenciejem.

Lata mijają – a my, absolwenci Liceum na Sadowej, wciąż jesteśmy tacy sami – nawet 20 lat po ukończeniu tej szkoły!

Razem z fotografią z naszego spotkania przesyłamy pozdrowienia dla pracowników, uczniów i absolwentów Liceum. Uczniowie klasy o profilu biologiczno-chemicznym (matura 2003).

absolwenci I Liceum, matura 2003
absolwenci I Liceum, matura 2003
23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności