15 grudnia 2025 roku w Siedlcach odbyła się gala wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla wybitnych uczniów z regionu.

Stypendia wręczali: Mazowiecka Kurator Oświaty Wioletta Krzyżanowska, Wojewoda Mazowiecki Mariusz Frankowski. Gościem uroczystości była Dyrektor I Liceum Teresa Oliwińska.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Katarzyna Niemirka.

Gratulacje dla uczennicy oraz Jej Rodziców, a także Wychowawczyni Klasy Elżbiety Frączek.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności