Gratulujemy uczniom ze szkolnego Koła strzeleckiego. Po raz kolejny jesteśmy dumni z ich osiągnięć.

5 grudnia 2022 roku odbyły się Młodzieżowe Zawody Strzeleckie szkół ponadpodstawowych z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Nagrody wręczono młodzieży 9 grudnia 2022.

Osiągnięcia I Liceum:

II miejsce drużynowo

Aleksandra Krakowska

Bartosz Ludwiniak

Paweł Nasiłowski

Indywidualnie:

Dziewczęta – II miejsce Aleksandra Krakowska

Chłopcy-  I miejsce Paweł Nasiłowski.

Nagrody wręczono na  Uroczystej Gali  zorganizowanej przez Klub Strzelectwa Sportowego -„SOKÓŁ”.

26 maja 2026
XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska
2 czerwca 2026
Klasa Pierwsza D gościła Konrada Domaszewskiego
29 maja 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka
29 maja 2026
Współpraca z Sądem Rejonowym
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności