Nastrojowo, z kolędą na ustach wkraczaliśmy 22. grudnia w czas świąt Bożego Narodzenia. Z przyjemnością wspominamy szkolną uroczystość.

Życzenia od dyrektora szkoły, pani Teresy Oliwińskiej oraz przewodniczącego samorządu uczniowskiego, Mateusza Pietrzaka poprzedziły szczególny dla społeczności I Liceum moment dzielenia się opłatkiem. Podsumowano również szkolne rozgrywki z piłki siatkowej – 87. sportowców otrzymało świąteczne upominki za osiągnięcia w szkolnej lidze i mikołajkowym turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zwieńczeniem świątecznego spotkania były klasowe wigilie.

Zdjęcia wykonał nauczyciel I Liceum, pan Walenty Walenciej.

Spotkania wigilijne w klasach

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności