Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas,pod opieką księdza Adrian Arkita brali udział w wigilii dla potrzebujących organizowanej przez Caritas Drohiczyn Organizacja Pożytku Publicznego,Miasto Sokołów Podlaski i Burmistrz Iwona Kublik.

Oprawę muzyczną zapewnił zespół pod kierunkiem pani Katarzyna Bartosiak.

Cieszymy się, że wspólnie z wolontariuszami ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkolą Podstawową nr 3 mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości „Życia Sokołowa”.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności