Przyszedł czas na rewizytę…

Po licznych wyjazdach uczniów I LO do Białegostoku na zajęcia na tamtejszym Uniwersytecie, we wtorek 28.11.2023 r. wykładowcy tej uczelni odwiedzili nasze liceum.
W ramach długoletniej już współpracy gościliśmy przedstawicieli Wydziału Historii, Wydziału Ekonomii i Finansów, Wydziału Zarządzania i Uniwersyteckiego Biura Karier. Uczniowie ILO mogli uczestniczyć w ciekawych zajęciach prowadzonych przez wykładowców uniwersyteckich.
„Czy fake newsy rządzą światem?” – dr Justyna Olędzka
„Jak nowoczesne technologie wpływają na nasze życie?” – mgr Karolina Trzaska
„Skąd mam wiedzieć jak się uczyć” – mgr Monika Garwolińska
„Sztuka manipulacji. Nie daj się oszukać!” – dr Szymon Czupryński
Uniwersyteckie Centrum Rekrutacji – zaprezentowało zasady rekrutacji i przybliżyło placówkę, która cieszy się wśród naszych uczniów coraz większym zainteresowaniem. Serdeczne podziękowania kierujemy do pani mgr Katarzyny Zagłoby – koordynatorki spotkania z ramienia uczelni.

Zdjęcia: W.Walenciej.

16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.
26 kwietnia 2024
Gratulacje!
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content