W ramach współpracy z Uniwersytetem Warszawskim, uczniowie I Liceum wzięli udział w zajęciach na uczelni.

Prezentację oferty Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych przedstawił Dr Tomasz Mering Prodziekan ds. studenckich.

Młodzież wysłuchała wykładu profesora UW dr. hab. Tomasza Słomki, specjalisty w zakresie systemów politycznych oraz prawa konstytucyjnego, konstytucjonalizmu współczesnego, bezpieczeństwa konstytucyjnego i instytucji współczesnej głowy państwa.

Uczniowie zwiedzili również zabytkowy kampus oraz Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Pawła Mrowińskiego, zastępcy kierownika Sekcji promocji i komunikacji WNPiSM UW, który od lat koordynuje współpracę ILO z Uniwersytetem Warszawskim.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności