Kolejny finał WOŚP już za nami. Jak co roku silna grupa wolontariuszy z naszego Liceum wspomogła sztab WOŚP w Sokołowie Podlaskim. Dziękujemy i widzimy się za rok !!!
Finaliści Konkursu - Katarzyna Niemirka, Paweł Gąsowski. Opiekunem finalistów jest Ksiądz Adrian Arkita. Pamiętamy o zaangażowaniu Siostry Zofii Błońskiej w przygotowania I LO do konkursu.