Świętowaliśmy razem i w klasach, hucznie i w skupieniu. Był opłatek, były życzenia, były podarunki mikołajkowe, było rozdanie nagród za zwycięski udział w Mikołajkowym Turnieju Siatkarskim… wszystko co tworzy wigilię w I LO od lat.

Podsumowanie Turnieju 🙂 …

W dniu 15 grudnia w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkarski, który na stałe wpisał się w kalendarz szkolnych wydarzeń. Turniej zgromadził wielu uczniów, nauczycieli oraz kibiców, tworząc wyjątkową, świąteczną atmosferę.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny reprezentujące poszczególne roczniki. Mecze były pełne emocji, sportowej rywalizacji i gry fair play. Zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, umiejętnościami technicznymi oraz doskonałą współpracą zespołową. Nie brakowało efektownych zagrywek, długich wymian i głośnego dopingu ze strony publiczności.

Turniej był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji społeczności szkolnej i wspólnego świętowania Mikołajek.

Klasyfikacja końcowa:


🎅Dziewczęta
🥇klasy IV – I miejsce
🥇klasy III – II miejsce
🥇klasy I – III miejsce
🥇klasy II – IV miejsce

🎅Chłopcy
🥇klasy IV – I miejsce
🥇klasy III – II miejsce
🥇klasy II – III miejsce
🥇klasy I – IV miejsce

Zdjęcia: Grzegorz Wyszomierski

26 maja 2026
XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska
2 czerwca 2026
Klasa Pierwsza D gościła Konrada Domaszewskiego
29 maja 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka
29 maja 2026
Współpraca z Sądem Rejonowym
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności