W pierwszych dniach kwietnia Wspólnotę Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim odwiedziła Siostra Lidia Strzelczyk.

Jest ona jedną z współpracownic przełożonej generalnej sióstr. Jej praca polega na tym, że wizytuje różne kraje, w których pracują siostry; ostatnio Koreę Południową i Mongolię; przed nią wizyta w Niemczech.

Siostra Lidia Strzelczyk spotkała się z uczniami 2c. Po powitaniu przez uczniów, skierowała do nich kilka myśli z życia Ksiedza Jana Bosko i Siostry Marii Dominiki, założycieli sióstr salezjanek. Obdarowała uczniów pamiątkowymi zakładkami do książek.

16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.
26 kwietnia 2024
Gratulacje!
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności