Mistrzem Ortografii I Liceum w roku szkolnym 2022-2023 został Jacek Cymborowski. Wicemistrzynie to Marta Mirkiewicz i Gabriela Bednarczyk.

Gratulacje dla całej grupy piszącej szkolne dyktando, reprezentującej wiele klas naszej szkoły. Niech wszyscy czują się zwycięzcami w świecie zawiłości, wyjątków i dyskusyjnych rozstrzygnięć polskiej ortografii.

Grupa mistrzowska z I Liceum:

Patrycja Baranek, Gabriela Bednarczyk, Borys Bielecki, Jacek Cymborowski, Weronika Goworek, Maja Hardej, Maja Jóźwiak, Wiktoria Lachowska, Julia Marchel, Gabriela Majewska, Marta Mirkiewicz, Zuzanna Onopiak, Paulina Paczuska, Julia Połosa, Maja Przewoźna, Jakub Przewoźny, Maja Rybak, Kacper Rydzewski, Jakub Rytel, Julia Rytel, Michał Sadłowski, Jan Salach, Julia Salach, Magdalena Sawicka, Kacper Steć, Natalia Suchożebrska, Wojciech Toporowski, Karol Turos, Izabela Wiśniewska, Maciej Wojtkowski, Natalia Wytwer.

Poziom oceniamy jako wysoki i wyrównany; tym większe gratulacje dla uczestniczek i uczestników.

23 maja 2024
Spotkanie literackie w Klasie Trzeciej Humanistycznej.
16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content