28 kwietnia 2023 odbyła się uroczystość zakończenia zajęć szkolnych przez uczennice, uczniów klas maturalnych.

Honorowymi Gośćmi naszej uroczystości była Starosta Elżbieta Sadowska oraz przedstawicielki Rady Rodziców Panie Dorota Bojar i Anna Miklas.

Było wiele nagród, a przede wszystkim dobrych słów, które są nieprzecenioną wartością uczniów i nauczycieli dzielących się na co dzień słowem, rozmową.

Życzymy abiturientkom, abiturientom dobrych wyborów życiowych.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności