Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyny – Arystoteles

Drodzy Uczennice, Uczniowie Klas Maturalnych, już niedługo abiturientki, abiturienci I Liceum.

Życzymy Wam wspaniałego dnia pożegnania szkoły, koleżanek, kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły. Niech przypominają się Wam i utrwalają najlepsze chwile, dni poczucia pełni życia, osiągania celów, dobiegania do mety w poczuciu sensowności podjętego biegu.

Pozostajecie w naszej serdecznej pamięci.

Życzymy wielu sił na wszystkich częściach egzaminu maturalnego, ale przede wszystkim tego, byście nie zerwali więzi ze sobą i nie spotykali się tylko na zjazdach absolwentów, kilka dekad po zakończeniu szkoły. Pielęgnujcie Wasze znajomości, przyjaźnie.

9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
18 kwietnia 2024
Katarzyna Niemirka, Julia Marchel i Aleksander Janista są mistrzami logicznego myślenia.
18 kwietnia 2024
Julia Marchel uzyskała najwyższy wynik w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.