Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyny – Arystoteles

Drodzy Uczennice, Uczniowie Klas Maturalnych, już niedługo abiturientki, abiturienci I Liceum.

Życzymy Wam wspaniałego dnia pożegnania szkoły, koleżanek, kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły. Niech przypominają się Wam i utrwalają najlepsze chwile, dni poczucia pełni życia, osiągania celów, dobiegania do mety w poczuciu sensowności podjętego biegu.

Pozostajecie w naszej serdecznej pamięci.

Życzymy wielu sił na wszystkich częściach egzaminu maturalnego, ale przede wszystkim tego, byście nie zerwali więzi ze sobą i nie spotykali się tylko na zjazdach absolwentów, kilka dekad po zakończeniu szkoły. Pielęgnujcie Wasze znajomości, przyjaźnie.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności