W niedzielę, 15 stycznia, uczeń klasy maturalnej o profilu matematyczno-fizycznym – Patryk Soszyński wziął udział, wraz z 77. uczniami z województwa mazowieckiego, w II etapie 72. Olimpiady Fizycznej, podtrzymując tym wieloletnią tradycję uczestniczenia w Olimpiadzie reprezentantów I Liceum.

Patryk był jednym z dwóch uczestników, będącym uczniem Liceum z miejscowości mających mniej niż 75tys. mieszkańców i jedynym z miejscowości do 45tys. Zawody odbyły się na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej. Dla zainteresowanych załączamy treść zadań, z jakimi mierzyli się uczestnicy zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z treścią i prób rozwiązania.

5 czerwca 2024
Program edukacyjny "Rozwijaj się dzięki UE".
5 czerwca 2024
Damian Pachołowski i Michał Wietoszko reprezentowali I Liceum w etapie wojewódzkim olimpiady historycznej.
4 czerwca 2024
Nadia Andrzejewska, Oliwia Borychowska, Maja Izdebska, Aleksander Janista, Zuzanna Młynik
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności