W niedzielę, 15 stycznia, uczeń klasy maturalnej o profilu matematyczno-fizycznym – Patryk Soszyński wziął udział, wraz z 77. uczniami z województwa mazowieckiego, w II etapie 72. Olimpiady Fizycznej, podtrzymując tym wieloletnią tradycję uczestniczenia w Olimpiadzie reprezentantów I Liceum.

Patryk był jednym z dwóch uczestników, będącym uczniem Liceum z miejscowości mających mniej niż 75tys. mieszkańców i jedynym z miejscowości do 45tys. Zawody odbyły się na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej. Dla zainteresowanych załączamy treść zadań, z jakimi mierzyli się uczestnicy zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z treścią i prób rozwiązania.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności