W niedzielę, 15 stycznia, uczeń klasy maturalnej o profilu matematyczno-fizycznym – Patryk Soszyński wziął udział, wraz z 77. uczniami z województwa mazowieckiego, w II etapie 72. Olimpiady Fizycznej, podtrzymując tym wieloletnią tradycję uczestniczenia w Olimpiadzie reprezentantów I Liceum.

Patryk był jednym z dwóch uczestników, będącym uczniem Liceum z miejscowości mających mniej niż 75tys. mieszkańców i jedynym z miejscowości do 45tys. Zawody odbyły się na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej. Dla zainteresowanych załączamy treść zadań, z jakimi mierzyli się uczestnicy zawodów. Zachęcamy do zapoznania się z treścią i prób rozwiązania.

19 kwietnia 2024
II E dziewcząt i III A chłopców to mistrzowie gry w piłkę koszykową w I Liceum.
19 kwietnia 2024
Marcel Kurowicki został laureatem konkursu matematycznego organizowanego przez politechnikę w Białymstoku.
19 kwietnia 2024
Julia Salach, Dominika Marchel, Gabriela Zielińska reprezentowały I Liceum podczas Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.