27 stycznia 2023 w Bibliotece Miejskiej  odbyła się promocja 36. i 37. numeru biuletynu „U nas na Podlasiu”. Biuletyn został wydany przez Sokołowskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne.

Podczas spotkania wystąpiła Liwia Długosz uczennica liceum, która na tę okazję przygotowała recital. W jej wykonaniu mogliśmy usłyszeć piosenki z repertuaru Anny Jantar, Michała Bajora, Ewy Bem.

Liceum od wielu lat współpracuje z Sokołowskim Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym. Uczniowie biorą udział w obozach naukowych, konferencjach, spotkaniach, a ostatnio w projekcie „Dialog Pokoleń”.

utalentowana licealistka
uczestnicy spotkania
uczestnicy spotkania
zdjęcie: W.Walenciej
Licealiści w Sądzie Rejonowym.