Delegacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie wzięła udział w uroczystościach związanych z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Uczestniczyliśmy w mszy świętej w konkatedrze oraz złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej. Hołd poległym oddali: Dyrektor I Liceum pani Teresa Oliwińska oraz pani Justyna Bujalska i uczniowie: Julia Paprocka, Julia Połosa i Kacper Rydzewski.

23 czerwca 2026
Miejsce pierwsze - Lidia Jurczak. Miejsce trzecie - drużyna I LO. Opiekunem zespołu jest Justyna Bujalska.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności