Grupa uczniów i nauczycieli obejrzała spektakl w teatrze Kwadrat “Nie książka zdobi człowieka”, wyreżyserowany przez Giovannę Castellanos.

Aktorzy, których grę oglądaliśmy z zainteresowaniem: Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Olga Kalicka, Magdalena Stużyńska, Ilona Chojnowska. Scenariusz Kanadyjczyka Seymoura Blickera to klasyczna komedia pomyłek, z happy end’em. Sztuka opowiada o tym, że warto pozostawać sobą, choć – gdyby nie strach, obawa, pomyłki typu qui pro quo – nie byłoby niektórych szczęśliwych spotkań, kończących się aż zauroczeniem i przyjaźnią.

Uczestnicy czterdziestego szóstego wyjazdu licealistów do teatru: Jakub Ambroziak, Fabian Bojar, Dominika Buczyńska, Weronika Brzózka, Alicja Kasprzycka, Cezary Maksimiak, Gabriela Mazurczak, Julia Piwko oraz nauczycielki: Elżbieta Frączek, Monika Jeżowska, Urszula Kołodziejczuk, Agnieszka Mikołajczuk, Krystyna Skorupka, Anna Kuryłek.

Specjalne podziękowania dla Weroniki Brzózki za działania logistyczne.

przed teatrem Kwadrat
Licealiści w Sądzie Rejonowym.