W ramach współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW odbyło się w I Liceum Spotkanie z pracownikami Wydziału. Małgorzata Kaczorowska – doktor nauk o polityce – przeprowadziła wykład na temat partii politycznych i systemów partyjnych.

Paweł Mrowiński – doktorant WNPiSM – przybliżył młodzieży tematykę uroczystości pogrzebowych w powojennej Polsce. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich realizujący przedmiot wiedza o społeczeństwie w zakresie rozszerzonym.

Współpraca z Uniwersytetem Warszawskim będzie również kontynuowana w przyszłym roku szkolnym.

zajęcia z wykładowcami UW
zajęcia z wykładowcami UW
zajęcia z wykładowcami UW
zajęcia z wykładowcami UW
16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.