Klasy 2d i 2f uczestniczyły w spotkaniu z absolwentką szkoły, a obecnie studentką weterynarii na
SGGW Lidią Ludwiczak.

W trakcie spotkania młodzież poznała specyfikę studiów i wyzwania zawodu, lekarza weterynarii. W drugiej części spotkania została omówiona kastracja zwierząt jako metoda zapobiegania bezdomności zwierząt oraz działanie profilaktyczne zapobiegające wielu groźnym chorobom w tym ropomaciczu.

Dzięki spotkaniom uczniowie mają szansę bardziej świadomie zaplanować dalszy tok kształcenia.
Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.