Samorząd Uczniowski wspiera chorego Wiktorka Zawadzkiego.

Na uczniów I Liceum zawsze można liczyć. Operacja serca w USA jest bardzo kosztowna. Dlatego społeczność szkoły 17.01.2023r. postanowiła wspomóc zbiórkę pieniędzy na leczenie ciężko chorego Wiktorka Zawadzkiego. Bardzo dziękujemy naszym koleżankom za przygotowanie i sprzedaż słodkości. Kiermasz będzie również w czwartek – 19.01.2023r.

Serdecznie zapraszamy.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności