Społeczność I Liceum składa życzenia wszystkim emerytowanym Profesorom, Pracownikom i Absolwentom naszej szkoły; także sympatykom, sprzymierzeńcom.

Niech świąteczny czas przywoła wiele wspomnień, także szkolnych. Niech Nowy Rok odnowi przyjaźnie, znajomości z dawnych lat.

Życzymy świąt zdrowych i pięknych, śnieżnych lub słonecznych. Optymistycznego spojrzenia na kłopoty, które miewają tę właściwość, iż rozwiązują się nawet same. Podróży dalekich i bliskich. Odpoczynku od spraw ważnych, jednak często zbyt uciążliwych. Życzymy przyjemności w zapełnianiu nowego kalendarza zdarzeniami. Dobrych świąt Bożego Narodzenia…

26 maja 2026
XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska
2 czerwca 2026
Klasa Pierwsza D gościła Konrada Domaszewskiego
29 maja 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka
29 maja 2026
Współpraca z Sądem Rejonowym
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności