Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do I Liceum – 27.04.2023r. o godzinie 10:00 zaprezentujemy ofertę naszej szkoły.

Uczniowie z klas ósmych będą mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych profili, poznać kalendarz rekrutacji, zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z uczniami i nauczycielami, otrzymają materiały i dokumenty (podanie) rekrutacyjne. Zostaną również ogłoszone wyniki konkursu przedmiotowego dla uczniów szkół podstawowych – “Pokoje zagadek”.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na stronie:

Serdecznie zapraszamy!

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności