Tradycją I Liceum stała się organizacja Dnia Otwartego. Odwiedziło nas wielu uczniów szkół podstawowych z Sokołowa Podlaskiego, powiatu, Węgrowa i Drohiczyna.

Ósmoklasiści mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną i świetną bazą szkoły. Nasi goście oglądali pokazy taneczne i występy wokalne wykonane przez naszych zdolnych i kreatywnych licealistów. Dyrekcja szkoły podsumowała konkurs przedmiotowy dla szkół podstawowych – “Pokoje zagadek” (szczegóły na stronie: http://liceum.sokolowpodl.pl/pokoje-zagadek-przedmiotowy-konkurs-dla-szkol-podstawowych/).

Została omówiona oferta edukacyjna szkoły, liczne sukcesy uczniów I Liceum, projekty edukacyjne, innowacje i współpraca z uczelniami. Następnie ósmoklasiści pod opieką koleżanek i kolegów z klas II i III oglądali szkołę. Każdy profil przygotował stoisko, nasi uczniowie chętnie odpowiadali na pytania gości.

Goście ze szkół podstawowych :)
Goście ze szkół podstawowych 🙂
24 kwietnia 2024
Grupa osób zainteresowanych sportem odwiedziła Akademię Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.
24 kwietnia 2024
Dziękujemy maturzystom...
23 kwietnia 2024
Spotkanie po latach z wychowawcą.