89. Wspaniałych! Tak liczna grupa wolontariuszy z I Liceum wspierała inicjatywę WOŚP. Jesteśmy dumni z uczniów I Liceum. Imponują wrażliwością i bezinteresownością. Wielokrotnie udowodnili, że potrafią wspierać potrzebujących. Dają wspaniały przykład rówieśnikom i dorosłym. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie sytuacji osób chorych.

Gratulujemy Rodzicom  i opiekunowi tej grupy – pani Agnieszce Mikołajczuk, nauczycielce I Liceum

Julia Połosa, Julia Czarnocka, Jakub Wojtkowski, Dawid Dyńka, Mikołaj Tomczuk, Kacper Rydzewski, Magdalena Dmowska, Magdalena Paczuska, Alicja Sarnecka, Zuzanna Deniziak, Wiktoria Szajko, Martyna Zielińska, Amelia Trzcińska, Gabriela Komar,  Julia Kamińska, Julia Pietranik, Amelia Dębska, Zuzanna Pieńkowska, Wiktoria Kowalczyk, Oliwia Borychowska, Kamil Leszczak, Julia Salach, Malwina Paczóska, Maurycy Kosieradzki, Marta Mirkiewicz, Jan Salach, Julia Szóstak, Julia Woroch, Zuzanna Fabijańska, Izabela Wiśniewska, Natalia Suchożebrska, Wiktoria Felczuk, Julia Rytel, Dominika Marchel, Natalia Wojewódzka, Laura Kalinowska, Natalia Stańczuk, Oliwia Rozbicka, Gabriela Kosieradzka, Milena Liszkiewicz, Klaudia Gmitrzuk, Amelia Piekarska, Patryk Bagłaj, Maja Jóźwiak, Gabriela Misiak, Maja Szymanik, Maja Plewa, Wiktoria Gęsina, Wiktoria Lachowska, Urszula Pikalska, Martyna Rytel, Karina Jagiełło, Wiktoria Filipczak, Wiktoria Jurczak, Antoni Kawczyński, Nikola Rozbicka, Karolina Kobus, Karolina Chendoszka, Magdalena Zawadzka, Szymon Zubow, Kamila Tomasiuk, Amelia Borkowska, Amelia Jaroszewska, Mateusz Pietrzak, Zuzanna Czarnocka, Wiktoria Długołęcka,  Joanna Czapska, Wiktoria Koprowska, Weronika Grzymała, Aleksandra Kowalska, Amelia Wyszomierska, Dawid Tomczuk, Oliwia Kamińska, Aleksandra Dębska, Magdalena Trzcińska, Natalia Dacków, Oliwier Kałużynski, Olga Zawistowska, Emilia Jurczak, Ewelina Wojewódzka, Natalia Putkowska, Julia Czapska, Kinga Karwowska, Weronika Dmowska, Roksana Skorupka, Aleksandra Krakowska, Gabriela Lech, Weronika Lech, Julia Kuc, Bartłomiej Lipka-Kurpiewski, Miłosz Wilk, Oliwia Kondraciuk.

Licealiści w Sądzie Rejonowym.