Klasa Trzecia Humanistyczna gościła doktora nauk humanistycznych, krytyka i teoretyka literatury, adiunkta w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Piotr Prachnio jest autorem esejów, recenzji krytycznych publikowanych w „Tekstach Drugich'”, „Nowych Książkach”, „Twórczości”, „Toposie”, „MiroFor”, „Arcanach”, „Notatniku Multimedialnym” i innych. Tłumaczy prozę Thomasa Pynchona.

Dla klasy humanistycznej przygotował analizę prozy Tadeusza Borowskiego.

Podziękowania dla matematyków, J.Niemirki i W.Walencieja, za wsparcie logistyczne.

26 marca 2024
"Złóżcie troski żałujący. Otrzyjcie łzy roniący. Ustąpcie wszelkie żałości" (wiek XVII)
27 marca 2024
Uczniowie klasy matematyczno-fizycznej biorą udział w projekcie Politechniki Białostockiej: Michał Matwiejczuk, Bartosz Ławecki, Hubert Wróblewski. Zagłosuj na projekt z IA!
27 marca 2024
10 kwietnia zapraszamy Uczennice, Uczniów Klas Ósmych do Pokojów Zagadek. 17 kwietnia zapraszamy ponownie na Popołudnie na Sadowej!
26 marca 2024
Zgłoszenia Absolwentów do 30 marca 2024.