4 grudnia 2023 odbył się kolejny wewnątrzszkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Każdy zespół był utworzony przez najlepszych zawodników i zawodniczek w danym roczniku. Startowały cztery roczniki dziewcząt i cztery roczniki chłopców.

Do zawodów zgłosiło się ponad 70 uczennic i uczniów I LO.

Klasyfikacja roczników przedstawia się następująco:

Dziewczęta:

Klasy II – miejsce I

Klasy III – miejsce II

Klasy IV – miejsce III

Chłopcy:

Klasy III – miejsce I

Klasy IV – miejsce II

Klasy II – miejsce III

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów a szczególnie zawodnikom i zawodniczkom za tak liczny udział.

Zdjęcia: A. Marcyniuk K. Łukasiewicz

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności