W ramach realizacji projektów edukacyjnych, uczniowie klasy trzeciej humanistycznej przygotowali albumy.

Poświęcone są modzie, prezentują słownictwo dotyczące części garderoby damskiej i męskiej, obuwia oraz akcesoriów modowych.

Albumy zostały wyeksponowane w pracowni języka rosyjskiego (B4). Zachęcamy do obejrzenia wystawy.

Agnieszka Babicka

prezentacja albumu w klasie
prezentacja albumu o modzie w klasie
uczestniczka projektu
uczeń klasy humanistycznej
uczestnik projektu
w pracowni języka rosyjskiego
kącik z nowościami
warto zobaczyć
prace o modzie w języku rosyjskim
26 marca 2024
"Złóżcie troski żałujący. Otrzyjcie łzy roniący. Ustąpcie wszelkie żałości" (wiek XVII)
27 marca 2024
Uczniowie klasy matematyczno-fizycznej biorą udział w projekcie Politechniki Białostockiej: Michał Matwiejczuk, Bartosz Ławecki, Hubert Wróblewski. Zagłosuj na projekt z IA!
27 marca 2024
10 kwietnia zapraszamy Uczennice, Uczniów Klas Ósmych do Pokojów Zagadek. 17 kwietnia zapraszamy ponownie na Popołudnie na Sadowej!
26 marca 2024
Zgłoszenia Absolwentów do 30 marca 2024.