06. grudnia 2022 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. S. Staszica w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. W gronie tegorocznych stypendystów znalazła się uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim, Julia Jurczak.

Stypendyści otrzymali nagrody z rąk pana Krzysztofa Tchórzewskiego – Posła na Sejm RP, pani Doroty Skrzypek – Mazowieckiej Wicekurator Oświaty, pana Adama Skupa – dyrektora Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Julia Jurczak po raz kolejny otrzymała zaszczytny tytuł Stypendysty Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2021/2022 otrzymała promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w szkole. Uczennica czwartej klasy matematyczno-fizycznej wielokrotnie reprezentowała I Liceum w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Otrzymała tytuł Finalistki X Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego, tytuł Finalistki na XXXII Olimpiadzie Teologii Katolickiej, zajęła 14. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowy Konkursie Matematycznym Kangur.

Jesteśmy dumni z postawy Julii. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności