Konkurs międzynarodowy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego i Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Wydział Matematyki i Informatyki UMK.

Jest najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie. Powstał w latach osiemdziesiątych w Australii.

Z zadaniami zmagało się 76 uczniów naszej szkoły.

Nasi uczniowie wzięli udział w dwóch kategoriach: JUNIOR (klasy pierwsze i drugie), STUDENT (klasy trzecie i czwarte). Czekamy na wyniki.

Zdjecia: W.Walenciej.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności