Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych, I Liceum im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim po raz kolejny wzięło udział w wymianie kartek świątecznych z Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej- Curie w Opocznie.

Celem projektu była wymiana własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych z życzeniami w języku rosyjskim. Do projektu przystąpili uczniowie uczący się języka rosyjskiego z klasy pierwszej lingwistycznej oraz drugiej humanistycznej. Koordynatorem projektu z I Liceum jest pani Agnieszka Babicka, a z Liceum w Opocznie – pani Edyta Trębarczyk-Kowalska.

Taka wymiana jest dla nas ważna, gdyż pozwala nie tylko na kultywowanie tradycji świątecznych, ale też doskonalenie umiejętności językowych oraz zawieranie nowych znajomości.

piękne prace licealistów
Licealiści w Sądzie Rejonowym.