Osoby z klasy Pierwszej C i Klasy Pierwszej F wzięły udział w nowym konkursie przygotowanym przez znane nam w szkole od wielu lat Centrum Edukacji Humanistycznej Logos. Konkurs poświęcony był lekturom ze szkoły podstawowej.

Wszystkie osoby zyskały dużą ilość punktów, kwalifikującą do etapu drugiego.

Największą ilość punktów zyskała Karolina Kobus.

Uczestniczki konkursu: Oliwia Borychowska, Karolina Chendoszka, Karolina Kobus, Maja Łotkowska, Julia Pietranik, Hanna Romańczuk, Oliwia Rytel, Oliwia Skwierczyńska.

Gratulacje dla wszystkich uczennic oraz polonistki Małgorzaty Kacprzyk.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności