Osoby z klasy Pierwszej C i Klasy Pierwszej F wzięły udział w nowym konkursie przygotowanym przez znane nam w szkole od wielu lat Centrum Edukacji Humanistycznej Logos. Konkurs poświęcony był lekturom ze szkoły podstawowej.

Wszystkie osoby zyskały dużą ilość punktów, kwalifikującą do etapu drugiego.

Największą ilość punktów zyskała Karolina Kobus.

Uczestniczki konkursu: Oliwia Borychowska, Karolina Chendoszka, Karolina Kobus, Maja Łotkowska, Julia Pietranik, Hanna Romańczuk, Oliwia Rytel, Oliwia Skwierczyńska.

Gratulacje dla wszystkich uczennic oraz polonistki Małgorzaty Kacprzyk.

9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
18 kwietnia 2024
Katarzyna Niemirka, Julia Marchel i Aleksander Janista są mistrzami logicznego myślenia.
18 kwietnia 2024
Julia Marchel uzyskała najwyższy wynik w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.