11 stycznia 2023 klasa 1D, pod opieką pani Moniki Jeżowskiej oraz pani Katarzyny Skibniewskiej, wybrała się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszą atrakcją był escape room „Zagadkownia”. Uczestnicy mieli za zadanie wydostać się z zamknię-tego pokoju w wyznaczonym czasie, rozwiązując ciekawe zagadki i łamigłówki. Następnie wyruszyliśmy do Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. Tam poznaliśmy wiele ciekawych faktów z życia patronki szkoły. Ostatnim punktem programu był musical „Aida”  w Teatrze  Muzycznym  “Roma”, przedstawiający historię ludzi żyjących w starożytnym Egipcie i wątek zakazanej miłości głównych bohaterów.

Naszym zdaniem wycieczka była udana, dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji i mogliśmy wykazać się zdolnością pracy w grupie. Ta wycieczka była doskonałą okazją do integracji i lepszego poznania się z kolegami i koleżankami.

Osoby z Klasy Pierwszej D
Osoby z Klasy Pierwszej D
Osoby z Klasy Pierwszej D i Klasy Pierwszej E
Klasa Pierwsza D i Klasa Pierwsza E
W muzeum patronki szkoły.
W muzeum patronki szkoły
Przed muzeum patronki szkoły.
Przed Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie
24 kwietnia 2024
Grupa osób zainteresowanych sportem odwiedziła Akademię Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.
24 kwietnia 2024
Dziękujemy maturzystom...
23 kwietnia 2024
Spotkanie po latach z wychowawcą.