20 marca 2024 na Wojskowej Akademii Technicznej odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego  im. Generała Sylwestra Kaliskiego (edycja 2023-2024).

Do finału z naszej szkoły zakwalifikowało się trzech uczniów. Z powodu blokady dróg, nie mieli szans dotrzeć punktualnie. Jedynie Dawid Dyńka dotarł na finał; podziękowania dla jego Rodziców.

Finał składał się z dwóch części. Pierwsza trwała 60 minut; uczniowie rozwiązywali zadania otwarte. Druga – 90 minut; stanowił ją test wielokrotnego wyboru.
W finale Dawid Dyńka, uczeń klasy drugiej matematyczno-fizycznej, zmierzył się z ponad setką uczniów (w większości maturzystami) i zyskał dwudziestą drugą lokatę; to wspaniały wynik.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności