Młodzież z I Liceum 06.01.2023 wystąpiła w scence “W karczmie” podczas Orszaku Trzech Króli. Radośnie, z energią uczniowie zaprezentowali się przed społecznością Sokołowa Podlaskiego. Gratulujemy umiejętności!

Wystąpili: Amelia Trzcińska, Martyna Zielińska, Ewa Praska, Gabriela Misiak, Maja Jóźwiak, Wiktoria Lachowska, Wiktor Długosz, Joanna Czapska, Weronika Czapska, Weronika Grzymała, Wiktoria Felczuk, Oliwer Kałużyński.

Młodzież przygotowały: Katarzyna Karpińska i s. Zofia Błońska.

Dziękujemy uczniom i opiekunom.

Zdjęcia wykonał nauczyciel I Liceum, pan Walenty Walenciej.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności