Młodzież z I Liceum 06.01.2023 wystąpiła w scence „W karczmie” podczas Orszaku Trzech Króli. Radośnie, z energią uczniowie zaprezentowali się przed społecznością Sokołowa Podlaskiego. Gratulujemy umiejętności!

Wystąpili: Amelia Trzcińska, Martyna Zielińska, Ewa Praska, Gabriela Misiak, Maja Jóźwiak, Wiktoria Lachowska, Wiktor Długosz, Joanna Czapska, Weronika Czapska, Weronika Grzymała, Wiktoria Felczuk, Oliwer Kałużyński.

Młodzież przygotowały: Katarzyna Karpińska i s. Zofia Błońska.

Dziękujemy uczniom i opiekunom.

Zdjęcia wykonał nauczyciel I Liceum, pan Walenty Walenciej.

14 czerwca 2026
Finaliści Konkursu - Katarzyna Niemirka, Paweł Gąsowski. Opiekunem finalistów jest Ksiądz Adrian Arkita. Pamiętamy o zaangażowaniu Siostry Zofii Błońskiej w przygotowania I LO do konkursu.
11 czerwca 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka - gratulacje!
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności