Młodzież z I Liceum 06.01.2023 wystąpiła w scence “W karczmie” podczas Orszaku Trzech Króli. Radośnie, z energią uczniowie zaprezentowali się przed społecznością Sokołowa Podlaskiego. Gratulujemy umiejętności!

Wystąpili: Amelia Trzcińska, Martyna Zielińska, Ewa Praska, Gabriela Misiak, Maja Jóźwiak, Wiktoria Lachowska, Wiktor Długosz, Joanna Czapska, Weronika Czapska, Weronika Grzymała, Wiktoria Felczuk, Oliwer Kałużyński.

Młodzież przygotowały: Katarzyna Karpińska i s. Zofia Błońska.

Dziękujemy uczniom i opiekunom.

Zdjęcia wykonał nauczyciel I Liceum, pan Walenty Walenciej.

19 kwietnia 2024
II E dziewcząt i III A chłopców to mistrzowie gry w piłkę koszykową w I Liceum.
19 kwietnia 2024
Marcel Kurowicki został laureatem konkursu matematycznego organizowanego przez politechnikę w Białymstoku.
19 kwietnia 2024
Julia Salach, Dominika Marchel, Gabriela Zielińska reprezentowały I Liceum podczas Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.