Urszula Siemińska pytała ósmoklasistów o wrażenia z Pikniku na Sadowej. Wybrała kilka wypowiedzi (za zgodą rozmówców):
Karol Sadowy
Moja pasja to siłownia. Dni otwarte są idealne! Wszystko super zaprezentowane… oferta szkoły, wygląd szkoły. Tosty, wata cukrowa popcorn… SUPER!!!
Radek Godlewski
Moją pasją jest wędkarstwo, jestem zainteresowany sportem i strażą pożarną. Super dni otwarte! Szkoła wydaje się przytulna.
Kacper Osipiak
Moja pasja to wędkarstwo i sport. Bardzo fajne są dni otwarte i bardzo miła atmosfera!
Gabrysia Korzeb
Moja pasja to malowanie! Na dniach otwartych na Sadowej zobaczyłam bogatą ofertę szkoły, dużo tu wszystkiego; ale bardzo fajnie, podoba mi się!
Zdjęcia: Urszula Siemińska (ze zgodą osób fotografowanych).


