Podczas pierwszego dnia wiosny Dyrektor Teresa Oliwińska i Wicedyrektor Urszula Kosieradzka wyróżniły na forum szkoły osoby ze szczególnymi osiągnięciami ostatnich miesięcy. Są to:

Michał Tarnowski – pierwszy laureat Olimpiady Przedmiotowej Języka Angielskiego Olimpus.

Inni laureaci tejże olimpiady: Jacek Cymborowski, Karolina Grabowska, Julia Jurczak, Damian Pachołowski, Igor Prokopczuk, Adrian Requica, Aleksander Szybka, Natalia Waszczak, Kacper Wyszomierski, Roksana Zduniak

Julia Jurczak – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych Olimpus.

Julia Jurczak – laureatka konkursu “Na wakacjach spotkałem matematykę” (Uniwersytet w Białymstoku).

Oraz mistrzowie XXX Jubileuszowego Szkolnego Konkursu Ortograficznego: Jacek Cymborowski, Marta Mirkiewicz, Gabriela Bednarczyk.

Wyrazy uznania.

Mistrzyni konkursu zadań logicznych.
mistrz języka angielskiego
mistrzowie języka angielskiego
20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności