16 stycznia 2024, w warszawskim VIII LO im. Władysława IV, odbyły się Obrady Okrągłego Stołu Uczniowskiego. I Liceum reprezentował uczeń z klasy matematyczno-fizycznej, Filip Burzyński. Spotkanie organizowane było przez Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Inicjatywa podejmowała bieżące problemy polskiego systemu edukacji, a także zmiany i reformy, które w najbliższych latach planuje wprowadzić Ministerstwo Edukacji. W spotkaniu uczestniczyli: Wiceminister Edukacji, pani Katarzyna Lubnauer, Mazowiecka Kurator Oświaty, pani Wioletta Krzyżanowska oraz Wojewoda Mazowiecki, pan Mariusz Frankowski.

26 maja 2026
XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Srebrna Maska
2 czerwca 2026
Klasa Pierwsza D gościła Konrada Domaszewskiego
29 maja 2026
Katarzyna Niemirka, Karolina Rowicka
29 maja 2026
Współpraca z Sądem Rejonowym
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności