Organizator
Organizatorem konkursu jest Karliński Ośrodek Kultury.
Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty.
Zasady konkursu w skrócie
Konkurs odbywa się pod hasłem „Takie jest życie, taki jest świat”.
“ W konkursie mogą brać udział wszyscy fotografujący – profesjonaliści i amatorzy bez ograniczenia wiekowego. Zachęcamy do twórczej wypowiedzi za pomocą fotografii, myślenia poza schematami, unikania oczywistych obrazów.
Każdy uczestnik może zgłosić 10 prac. Wyraźnie oznaczony zestaw zdjęć będzie traktowany jako jedna praca.
Zdjęcia należy dostarczyć na papierze (min. 20 x 30 cm) oraz dodatkowo w wersji elektronicznej.
Regulamin konkursu znajduje się tutaj.
Nagrody
Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 3.000 zł.
Termin
Termin nadsyłania prac upływa 30 kwietnia 2024 r. (liczy się data dostarczenia przesyłki).
JĘZYK ANGIELSKI
ANNA BURZYŃSKA, PONIEDZIAŁEK, 11.30-12.30, SALA C10
MAGDALENA LINCZEWSKA, PIĄTEK, 13.25-14.24, SALA A5
PAULINA MAKOLEWSKA, PONIEDZIAŁEK, 8.45-9.35, SALA A5
BEATA MAŁKO-GUL – WTOREK, 8.50-9.35
EWA WITKOWSKA, PIĄTEK, 8.00-8.45, SALA B4
PAWEŁ WOŹNIAK, PIĄTEK, 10.40-11.25, SALA C3
JĘZYK NIEMIECKI
MONIKA JEŻOWSKA, PIĄTEK, 7.50-8.50, SALA C7
MARTYNA ZIELONKA, CZWARTEK, 13.25-14.25, SALA C10
JĘZYK ROSYJSKI
AGNIESZKA BOCIAN, WTOREK, 16.00-17.00, SALA B1
MAŁGORZATA KOWNACKA, CZWARTEK, 13.35-14.20; SALA C6; CO DWA TYGODNIE (OD 1 LUTEGO)
JĘZYK POLSKI
DOROTA BARTNIK, PIĄTEK, 14.20-15.20, SALA C12
MAŁGORZATA KACPRZYK, ŚRODA, 7.45-8.45, SALA B1
WICEDYREKTOR URSZULA KOSIERADZKA, CZWARTEK, 8.00-9.00, SALA A15
ANNA KURYŁEK, PIĄTEK, 13.35-14.35, SALA A2
KATARZYNA SKIBNIEWSKA, PIĄTEK, 14.25-15.10, CZYTELNIA
HISTORIA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
ELŻBIETA FRĄCZEK, PIĄTEK, 8.45-9.45, SALA A9
AGNIESZKA MIKOŁAJCZUK, ŚRODA, 15.10-16.10, SALA B1
AGATA MOSIEJ, PONIEDZIAŁEK, 15.15-16.16, BIBLIOTEKA
IZABELA STARĘGA, CZWARTEK, 14.20-15.20, SALA B3
MATEMATYKA
URSZULA KOŁODZIEJCZUK, PONIEDZIAŁEK, 15.10-16.10, SALA C8
JAN NIEMIRKA – ŚRODA, 13.25-14.25, SALA A12
KRYSTYNA SKORUPKA, WTOREK, 14.25-15.25, SALA A12
WALENTY WALENCIEJ, PONIEDZIAŁEK, 13.25-14.25, SALA A10
BIOLOGIA
MARIOLA DUBOWSKA, PIĄTEK, 14.20-15.20, SALA B7
DYREKTOR TERESA OLIWIŃSKA, PONIEDZIAŁEK, 14.00-15.00, B7
CHEMIA
MAŁGORZATA JACENCIUK-KRASNODĘBSKA, PONIEDZIAŁEK, 10.40-11.35, SALA A5
BOŻENA WALENCIEJ, PONIEDZIAŁEK, 13.25-14.25, SALA C1
GEOGRAFIA
JUSTYNA BUJALSKA, CZWARTEK, 14.25-15.10, SALA A6
MONIKA PASIK, CZWARTEK, 14.20-15.20, SALA B9
INFORMATYKA, FIZYKA, PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
JAROSŁAW KRAKOWSKI, ŚRODA, 14.20-15.20, SALA C11; FIZYKA
KAMILA RACIBORSKA, ŚRODA, 13.35-14.20, SALA C5; INFORMATYKA I PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
GRZEGORZ WITKOWSKI, CZWARTEK, 15.10-16.10, SALA C9; INFORMATYKA I FIZYKA
KATECHEZA
SIOSTRA ZOFIA BŁOŃSKA – CZWARTEK, 14.20-15.20, SALA C1; CO DWA TYGODNIE (OD 1 LUTEGO)
KSIĄDZ ADRIAN ARKITA, ŚRODA, 13.30-14.30, SALA C1
KSIĄDZ LESZEK RUCIŃSKI, PIĄTEK, 15.15-16.15, SALA C1; CO DWA TYGODNIE (OD 7 LUTEGO)
PSYCHOLOG, PEDAGOG
MAŁGORZATA BARTOSIAK, PONIEDZIAŁEK, 16.30-17.30, GABINET PSYCHOLOGA I PEDAGOGA B2
KATARZYNA KARPIŃSKA, WTOREK, 14.00-15.00, ŚWIETLICA
OLGA BIELARSKA, WTOREK, 16.00-17.00, GABINET PSYCHOLOGA I PEDAGOGA B2
WYCHOWANIE FIZYCZNE
PIOTR KOSIERADZKI, PIĄTEK, 15.15-16.15, POKÓJ WUEFISTÓW W KORYTARZU OBOK MAŁEJ SALI GIMNASTYCZNEJ
AGNIESZKA MARCYNIUK, WTOREK, 8.50-9.35, POKÓJ WUEFISTÓW
GRZEGORZ WYSZOMIERSKI, PONIEDZIAŁEK, 16.00-17.00, POKÓJ WUEFISTÓW