20 kwietnia 2023, w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie, odbył się diecezjalny etap Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego, organizowanego przez Civitas Christiana dla uczniów szkół ponadpodstawowych. 

Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu wykazywali się wiedzą z zakresu Księgi Powtórzonego Prawa oraz Listu do Hebrajczyków. Nasze liceum reprezentowały trzy drugoklasistki, Kinga Hardej i Gabriela Zielińska z oraz Magdalena Trzcińska. Po przejściu części pisemnej, Kinga i Gabrysia znalazły się w ścisłym finale, zajmując czwarte i szóste miejsce. Magda również zdobyła tytuł finalistki.

Dziewczęta zostały obdarowane pamiątkowymi upominkami i nagrodami.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content