20 kwietnia 2023, w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie, odbył się diecezjalny etap Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego, organizowanego przez Civitas Christiana dla uczniów szkół ponadpodstawowych. 

Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu wykazywali się wiedzą z zakresu Księgi Powtórzonego Prawa oraz Listu do Hebrajczyków. Nasze liceum reprezentowały trzy drugoklasistki, Kinga Hardej i Gabriela Zielińska z oraz Magdalena Trzcińska. Po przejściu części pisemnej, Kinga i Gabrysia znalazły się w ścisłym finale, zajmując czwarte i szóste miejsce. Magda również zdobyła tytuł finalistki.

Dziewczęta zostały obdarowane pamiątkowymi upominkami i nagrodami.

6 czerwca 2023
Zielona Szkoła 2023 - w odbiorze uczestników - jak zawsze sukcesem.
6 czerwca 2023
Absolwenci I Liceum spotkali się z wychowawcą, panem Walentym Walenciejem. Lata mijają – a my, absolwenci Liceum na Sadowej, wciąż jesteśmy tacy sami – nawet 20 [...]
5 czerwca 2023
Amelia Jaroszyńska i Magdalena Rogozińska reprezentowały I Liceum podczas czerwcowej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content