20 kwietnia 2023, w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie, odbył się diecezjalny etap Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego, organizowanego przez Civitas Christiana dla uczniów szkół ponadpodstawowych. 

Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu wykazywali się wiedzą z zakresu Księgi Powtórzonego Prawa oraz Listu do Hebrajczyków. Nasze liceum reprezentowały trzy drugoklasistki, Kinga Hardej i Gabriela Zielińska z oraz Magdalena Trzcińska. Po przejściu części pisemnej, Kinga i Gabrysia znalazły się w ścisłym finale, zajmując czwarte i szóste miejsce. Magda również zdobyła tytuł finalistki.

Dziewczęta zostały obdarowane pamiątkowymi upominkami i nagrodami.

5 czerwca 2024
Program edukacyjny "Rozwijaj się dzięki UE".
5 czerwca 2024
Damian Pachołowski i Michał Wietoszko reprezentowali I Liceum w etapie wojewódzkim olimpiady historycznej.
4 czerwca 2024
Nadia Andrzejewska, Oliwia Borychowska, Maja Izdebska, Aleksander Janista, Zuzanna Młynik
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content