Organizatorem konkursu jest warszawskie Centrum Edukacji Szkolnej.

Konkurs został przeprowadzony został w marcu 2024.

Licealiści mogli uzyskać maksimum 194 punkty. Było ich w całej Polsce 1130. Średnia ilość punktów w Polsce wynosi 139, w województwie mazowieckim 138, w I Liceum – 143.

Najwyższy wynik w naszej szkole uzyskała Katarzyna Niemirka. Drugi i trzeci wynik należy do Julii Marchel oraz Aleksandra Janisty.

Inni uczestnicy z I Liceum ze świetnymi wynikami (w porządku alfabetycznym): Filip Bartosiak, Julia Bukowicka, Maja Jóźwiak, Jan Kryszczuk, Erica Maxwell, Władysław Manziuk, Maja Szymanik, Michał Wietoszko, Karolina Zalewska.

Osoby reprezentują klasy: 1D, 2E, 3A, 3C.

Podziękowania za udział w konkursie, sympatyczna atmosferę wprowadzaną przez uczestników na każdym etapie konkursu.

archiwum testów z poziomu licealnego

Zachęcamy do udziału w konkursie w nowym roku szkolnym.

Licealiści w Sądzie Rejonowym.