W czwartej Olimpiadzie Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi wzięło udział 25 uczniów, uczennic I Liceum (w całej Polsce 1382).

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do finału:

Zofia Sosnowska, Michał Tarnowski, Igor Prokopczuk, Jacek Cymborowski. Osoby te reprezentują klasy matematyczno-fizyczne i klasę humanistyczną.

Olimpiada organizowana jest przez Politechnikę Łódzką. Finał w czerwcu.

Koordynatorką olimpiady w I Liceum jest anglistka Joanna Trandziuk.

Zdjęcia: Joanna Trandziuk.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności