Wszyscy reprezentanci I Liceum przeszli do kolejnego etapu zmagań. Szkolny etap XVIII Olimpiady Przedsiębiorczości odbył się 1 grudnia 2022 olimpiadę organizuje SGH w Warszawie. Hasło przewodnie XVIII edycji to “Biznes i zarządzanie”.

W teście eliminacji szkolnych w całej Polsce wzięło udział 5017 zawodników. W Okręgu SGH Warszawa uczestniczyło 963 uczniów, z czego 250 zakwalifikowało się do etapu okręgowego olimpiady. Naszą Szkołę reprezentowały w etapie szkolnym 4 osoby:

– Oliwia Bielińska

– Natalia Pietranik

– Kamil Kudelski

– Kacper Wyszomierski z

Miło nam poinformować, że wszyscy uczestnicy eliminacji szkolnych zakwalifikowali się do kolejnego etapu, który odbędzie się 02.03.2023 r w siedzibie SGH w Warszawie. Powodzenia!

9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
18 kwietnia 2024
Katarzyna Niemirka, Julia Marchel i Aleksander Janista są mistrzami logicznego myślenia.
18 kwietnia 2024
Julia Marchel uzyskała najwyższy wynik w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.