21 czerwca 2024 kończy naszą naukę i większość działań roku szkolnego 2023-2024.

Gośćmi naszej czerwcowej uroczystości byli: Starosta Powiatu Sokołowskiego, pan Adam Góral, Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Dorota Bojar. Otrzymaliśmy też list od Burmistrzyni Miasta Sokołowa Podlaskiego, pani Iwony Ewy Kublik. Dziękujemy Gościom naszej szkoły za słowa pełne życzliwości, a przede wszystkim za towarzyszenie nam w ważnym dla nas dniu podsumowań i refleksji. Społeczność szkolną wobec szacownych Gości reprezentowały Dyrektor, pani Teresa Oliwińska i Wicedyrektor, pani Urszula Kosieradzka.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym świadectwami z wyróżnieniem, książkami, dyplomami; za osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe, za wolontariat.

Każdy z nas czuje się wyróżniony osiągnięciem mety – w dobrym własnym stylu, z planami na powakacyjną szkolną przyszłość.

Poczet Sztandarowy: Filip Bartosiak, Gabriela Cymborowska, Oliwia Kamińska, Bartłomiej Majewski, Michał Sadłowski, Kamila Tomasiuk, Ramona Wierzbicka.

Prowadzenie uroczystości szkolnej: Martyna Wujek, Michał Wąsowski.

Muzyka: Liwia Długosz, Sofija Polupanova.

Nagłośnienie: Jan Kryszczuk.

Pomoc techniczna: Mateusz Lisiak.

Pomoc w aranżacji miejsca: IA, IB, ID.

Zdjęcia: Grzegorz Wyszomierski.

Całokształt: Krystyna Skorupka, Katarzyna Karpińska.

30 sierpnia 2024
I Liceum przystępuje do realizacji nowego projektu. Całość koordynuje fizyk Jarosław Krakowski.
6 września 2024
Pozdrawiamy Absolwentów.
6 września 2024
Konkurs dla osób śpiewających i/lub piszących piosenki.
5 września 2024
Zachęcamy do udziału w ogólnopolskich konkursach polonistycznych.