Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych i listę rezerwową do udziału w projekcie: Ponadnarodowa mobilność uczniów – “Opowiedz mi o moim świecie”.

Po przeanalizowaniu 37. zgłoszeń wyłoniono następujące osoby do udziału w projekcie:

  1. Martyna Zielińska,
  2. Gabriela Komar,
  3. Julia Szóstak,
  4. Amelia Jaroszewska,
  5. Magdalena Lipka,
  6. Kinga Hardej,
  7. Oliwia Kamińska,
  8. Mikołaj Maksymiak,
  9. Dominika Marchel,
  10. Magdalena Rogozińska,
  11. Jakub Wojtkowski,
  12. Maja Hardej,
  13. Jacek Cymborowski,
  14. Aleksandra Krakowska,
  15. Wiktoria Kowalczyk,
  16. Julia Połosa,
  17. Kacper Rydzewski,
  18. Hanna Winnicka,
  19. Filip Warmiński.

Na 20. miejscu z identyczną liczbą punktów znalazły się cztery osoby: Karolina Grabowska, Amelia Soczyńska, Zuzanna Skibniewska, Gabriela Kamińska. W poniedziałek, 27.03.2023 od godziny 8:50 odbędzie się w gabinecie wicedyrektora szkoły rozmowa kwalifikacyjna, która wyłoni osobę zakwalifikowaną. Pozostałe osoby z tej grupy – w zależności od liczby zdobytych punktów – zajmą czołowe miejsca na liście rezerwowej.

ZADANIA do przygotowania na rozmowę kwalifikacyjną.

1. Nagraj telefonem film – ok. 1-2 minut (format mp4) z autoprezentacją, opowiedz o swoich pasjach, umiejętnościach, które mogą być szczególnie ważne podczas pracy w grupie. Film proszę dostarczyć na nośniku elektronicznym.

2. Dokonaj wyboru dwóch poniżej wpisanych zagadnień i zaproponuj ustnie (można korzystać podczas rozmowy z własnych notatek) pomysły ich realizacji:

– prezentacja multimedialna o naszym regionie,

– blog pod hasłem: “Opowiedz mi o moim świecie”,

– strona internetowa: jak ciekawie relacjonować pobyt w Grecji (jakiego typu i o jakiej treści zamieszczać materiały, by zainteresować czytelników),

– film o ekologii: jaki typ reklamy społecznej na temat ekologii przygotować, by aktywnie włączyć do nagrania młodzież z Polski i Grecji?

Wypowiedź na dwa wybrane zagadnienia powinna trwać do 10 minut.

Każdemu uczestnikowi zostaną przyznane punkty: za film z autoprezentacją: do 3 pkt.; za prezentację pomysłów realizacji dwóch wybranych przez uczestnika zagadnień do 4 pkt. (po maksymalnie dwa punkty za każde zagadnienie).

Po wysłuchaniu wszystkich wystąpień komisja po zliczeniu punktów wyłoni kandydata, który wyjedzie do Grecji.

Lista rezerwowa:

  1. Gabriela Bednarczyk,
  2. Daria Małko,
  3. Julia Morzy,
  4. Julia Waszczuk,
  5. Ewelina Lipka,
  6. Łukasz Kazimierczuk,
  7. Maja Izdebska,
  8. Kinga Karwowska,
  9. Daniel Lipka,
  10. Oliwia Strzała,
  11. Gabriela Strzała,
  12. Katarzyna Bielecka,
  13. Maja Szymanik,
  14. Karina Jagiełło.

Gratulujemy!

5 czerwca 2024
Program edukacyjny "Rozwijaj się dzięki UE".
5 czerwca 2024
Damian Pachołowski i Michał Wietoszko reprezentowali I Liceum w etapie wojewódzkim olimpiady historycznej.
4 czerwca 2024
Nadia Andrzejewska, Oliwia Borychowska, Maja Izdebska, Aleksander Janista, Zuzanna Młynik
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content